Krāsns ir brīnišķīgs virtuves instruments, kas ļauj mums pagatavot daudzveidīgus un garšīgus ēdienus tieši mājās. Pašdarināti ēdieni no krāsns ne tikai paver plašas iespējas radošumam, bet arī sniedz mums prieku no siltuma un mājīguma, ko rada krāsns siltums. Šajā rakstā apskatīsim dažus iecienītākos un viegli pagatavojamos ēdienus, kas tiek gatavoti no krāsns.

 1. Sviesta cepeši:
  Sviesta cepeši ir viens no visvienkāršākajiem un garšīgākajiem pašdarinātiem ēdieniem. To gatavošana ir ļoti vienkārša – nepieciešams tikai izkausēt sviestu un apcepšanas traukā ievietot cepamo maisījumu. Pēc tam mēs to novietojam krāsnī un gaidām, kamēr cepeši iegūst zeltainu un kraukšķīgu garoziņu.
 2. Pica:
  Pašgatavota pica no krāsns ir daudzveidīga un baudāma maltīte, kas iepriecina gan mazus, gan lielus gardēžus. Picas mīklas gatavošana ir ļoti aizraujoša – jums tikai jāsajaukst mīklas sastāvdaļas un jāatstāj tās uz brīdi, lai paciestu. Pēc tam mīklu var izmērīt, piemērotas piedevas un sieru izklājot virsū. Kad visa pica ir gatava, to var ievietot krāsnī un cept, līdz siers kļūst zeltaini kraukšķīgs un piedevas ir sausiņas.
 3. Siltināmās zupas:
  Krāsns ir lielisks instruments, lai pagatavotu siltināmas zupas, kas ir perfektas aukstās ziemas dienās vai tad, kad jums vienkārši ir vēlme pēc siltuma un komforta. Siltināmās zupas, piemēram, ziemas dārzeņu vai biešu zupa, tiek sagatavotas, liekot sastāvdaļas traukā, pārklājot to ar krāsns papīru vai vāku un cepot to uz lēnas uguns. Tā rezultātā iegūstiet bagātīgu un aromātisku zupu, kas sildīs jūsu dvēseli un ķermeni.
 4. Siera kūka:
  Siera kūka ir mīļākais desertu ēdiens, kas tiek pagatavots no krāsns. Siera kūka ir salda, krēmīga un garšīga. Pagatavošanas process sastāv no mīklas gatavošanas, kūkas formā ieliekšanas un cepšanas krāsnī. Rezultātā jūs saņemsiet burbuļveida un zeltainu kūku, kas kārtīgi izkūst, kad to nogriezīsiet.

Pašdarināti ēdieni no krāsns nav tikai garšīgi, bet arī sniedz mums gandarījumu no pagatavotā ēdiena baudīšanas. Izbaudiet krāsns sniegtās iespējas un atklājiet jaunus un aizraujošus pašdarinātu ēdienu receptes!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *